Загрузка...
(097)992-76-03
(050)658-65-51
(063)566-48-57
info@goodbolka.com.ua
Ваша корзина
пока еще пуста :(

Футболки для будущих и уже состоявшихся мам

11.09. - 16.09.2012 | Франкфурт-на-Майні, хол № 9


  • Всі види запчастин, діагностичного і гаражного обладнання, послуг та технологій для СТО, будуть розміщені на площі 2800 м2
  • Презентація Bosch ESI[tronic] live – онлайн розширення софту для СТО Bosch ESI[tronic] 2.0 наступного покоління
  • Віртуальний виставковий стенд з великою кількістю онлайн інформації

 

З 11 по 16 вересня на виставці Automechanika 2012 у Франкфурті-на-Майні компанія Bosch продемонструє весь спектр своєї продукції та послуг в сегменті Bosch Automotive Aftermarket. Виставкові стенди Bosch будуть розміщені в холі №9.

 

Всі послуги будуть наочно продемостровані на чотирьох стендах - СТО

 

Весь комплекс експертиз Bosch, починаючи з діагностики, технічного обслуговування та ремонту з використанням відповідних запчастин, і закінчуючи віртуальною підтримкою, буде продемонстровано на чотирьох стендах, стилізованих під СТО. Для цього планується використовувати автомобілі, що відрізняються за типом двигуна та сферою використання.

 

Два стенди буде обладнано для рішення проблем, що виникають в авто з традиційними дизельними та бензиновими двигунами. Третій стенд буде присвячено новим машинам з гібридними та електричними двигунами. А четвертий стенд призначений для демонстрації автосервісу для грузового та комерційного транспорту.

 

Родзинка експозиції: презентація Bosch ESI[tronic] live – онлайн софту для СТО нового покоління

 

Відвідувачі Automechanika зможуть оцінити нові розробки для ESI[tronic] - світового лідера серед програмного забезпечення для СТО. Це нове онлайн розширення поточної версії ESI[tronic] 2.0 – Bosch ESI[tronic] live, що призначене для співробітників техобслуговування.

 

Користувач цього софту зможе легко і просто провести діагностику і спланувати ремонт авто. ПЗ зчитує помилки з пам'яті, ідентифікує несправні компоненти, автоматично добирає запчастини та допомагає в оформленні замовлення. ESI[tronic] live забезпечує користувача всією релевантною інформацією на кожному етапі.

 

Так само як і ESI[tronic] 2.0, ESI[tronic] live від Bosch – це рентабельний софт для ремонту і діагностики, що підвищує ефективність роботи майстерень.

 

Концепції Bosch для СТО: на стенді та під відкритим небом

 

Також на Automechanika будуть представлені концепції від Bosch для СТО: Bosch Car Service та Auto Crew. Під відкритим небом, навпроти дев'ятого павільйону, експерти Bosch разом із своїми партнерами проведуть презентацію можливостей організації успішного бізнесу в сфері техобслуговування автомобілей.

 

Необхідно відзначити, що комплексні концепції співробітництва з СТО BoschCar Service і Auto Crew висувають мінімальні вимоги до нових партнерів Bosch.

 

Всі бренди Bosch на одному стенді

 

Вперше, запчастини Bosch і бренди обладнання для автосервісу будуть представлені разом. Зокрема, передбачається експозиція широкого кола продуктів, пов'язаних з регулюванням шассі та тестуванням гальмівних систем від Beissbarth – одного з брендів, що належить до групи компаній Bosch.

 

Також, в рамках цього бренду будуть представлені нові рішення у сфері діагностики автомобілів з гібридною системою. Бренд Sicam, спеціаліст з обслуговування коліс автомобілів, буде експонувати повноцінну лінію нових механізмів розроблених для балансування коліс та обладнання з шиномонтажу. Відвідувачі виставки також матимуть можливість ознайомитись з широким асортиментом електронних запчастин від бренду HC Cargo.

 

Віртуальний тур по виставковому стенду Bosch

 

З 4 вересня 2012 року стане можливим віртуально відвідати виставковий стенд Bosch за допомогою спеціального сайту Automechanika www.bosch-automechanika.com. Веб-сайт пропонує велику кількість інформації про виставку, включаючи карту стенда з маршрутом і розкладом презентацій.

 

Також на сайті можна знайти фотографії, відеоматеріали та медіабібліотеку брошур. Доступна і мобільна версія для смартфонів, з можливістю підготовки персоналізованого маршруту та функцією нагадування щодо часу початку подій.

 

Огляд стендів

 

Стенд Bosch:

 

Павільйон 9.0, стенд В06

 

СТО Bosch:

 

Павільйон 9.0, та територія надворі, поблизу павільйону

 

Стенд Beissbarth:

 

Павільйон 9.0, стенд Е06

 

Стенд Sicam:

 

Павільйон 9.0, стенд D06

 

Стенди HC Cargo та Unipoint:

 

Павільйон 9.0, стенд D16

 

Прес-конференція Bosch:

 

Прес-конференція Bosch відбудеться 11 вересня 2012 року в перший день Automechanika, з 13:15 до 14:15 години на першому рівні Portalhaus.

 

Спікери конференції: Роберт Хансер,представник Automotive Aftermarket Divisional Board та Ханс-Петер Мейен, член Divisional Board for Diagnostics and Development.

Акции